JESTEŚ  JUŻ  ZDECYDOWANY ?  PRZEJDŹ  DO  ZAKŁADKI

Studia I stopnia w VIAMODA Szkole Wyższej realizowane są w oparciu o autorski program kształcenia na kierunku Wzornictwo, który umożliwia kompleksowe przygotowanie specjalistów na potrzeby wymagającego rynku branż kreatywnych: FASHION i FOOD.

Studia I stopnia, zwane studiami licencjackimi, to forma kształcenia, na którą przyjmowani są kandydaci posiadający świadectwo dojrzałości. Studia I stopnia w VIAMODA Szkole Wyższej w Warszawie trwają 3,5 roku (7 semestrów). Absolwenci studiów VIAMODA Szkoły Wyższej uzyskują dyplom ukończenia studiów wyższych (licencjackich).

VIAMODA Szkoła Wyższa oferuje studia I stopnia na kierunku Wzornictwo na 3 specjalnościach:

OFERTA STUDIÓW I STOPNIA - FASHION

• PROJEKTOWANIE UBIORU I ZARZĄDZANIE TECHNOLOGIĄ - link

• KOMUNIKACJA W MODZIE I PROJEKTOWANIE MARKI - link

OFERTA STUDIÓW I STOPNIA - FOOD DESIGN

• PROJEKTOWANIE DLA GASTRONOMII (FOOD DESIGN) - link

WYBIERZ SWOJĄ SPECJALNOŚĆ!

Kliknij powyżej na wybraną specjalność studiów oraz zapoznaj się z jej programem, zasadami naboru i opłatami przed dokonaniem rejestracji.

MASZ PYTANIE LUB CHCIAŁABYŚ UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ? CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON LUB

E-MAIL!

BIURO REKRUTACJI