Kariera i Praca

Redress Design Award 2021

Students and alumni the application deadline for the Redress Design Award 2021 is 15 March 11:59pm your local time - so only a few days away! Application submission is available here: www.redressdesignaward.com/2021/apply
Praca w marce odzieży nocnej Lunaby

Rozwijająca się marka odzieży nocnej Lunaby poszukuje zorganizowanej i zaangażowanej osby na 1/2 etatu do pomocy przy bieżących sprawach.
Obowiązki:
- obsługa klienta
- zamawianie pudełek, etykiet itp.,
- pomoc przy bieżących projektach,
- wprowadzanie produktów na stronę,
- pakowanie przesyłek.
Elastyczne godziny pracy.
W dalszej perspektywie mozliwość przejścia na cały etat i tworzenie własnych projektów.

Okolice Starych Babic (za Bemowem).
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 696 024 252; e-mail: zaneta@lunaby.com
Praktyki w Fashion Project

Chętnych studentów zapraszamy do odbycia praktyk w Fashion Project w zakresie:

-Research na potrzeby produkcji eventu promocyjnego

 -organizacja przy evencie promo

 -kontakt ze stylistami i influencerami

 -współpraca przy kastingach z agencją modelek

 -opracowanie materiałów promocyjnych na potrzeby komunikacji i PR marki.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Ewą Krajewską: e.krajewska@fashionproject.pl
Wydziału Metali Nieżelaznych AGH. Zgłoszenia do 15 mara 2021.
W konkursie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, nagrodą główną w konkursie jest 1000 zł.
Szczegóły i regulamin na stronie: http://wmn.agh.edu.pl/konkurs-na-nowe-logo-wydzialu-metali-niezelaznych-agh-32-74

Konkurs "Srebrna Pętelka" Polskiej Akademii Mody. Zgłoszenia do 28 lutego 2021.

  1. W Konkursie mogą uczestniczyć :
    • studenci, uczniowie, absolwenci szkół projektowania ubioru,szkół odzieżowych, projektanci zawodowi, zespoły projektanckie
    • absolwenci szkół lub nie zatrudnieni jako projektant (chyba że debiutują) ale mogą prowadzić własną działalność
    • szkoły ze wspólną kolekcją uczniów lub nauczycieli.
  2. Kolekcja zgłoszona do Konkursu winna składać się z min. 6 całościowych wzorów / modeli/ sylwetek - max. 12 wzorów.

Szczegóły i regulamin: http://polskaakademiamody.pl

Asystent/ka działu produktu

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

W chwili obecnej w poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Palmiry, ul. Gdańska 60, 05-152 Czosnów, 20 minut firmowym busem z Metra Młociny

Twoje zadania:

· Wsparcie pracy działu produktu

· Wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych dostawców w kraju i zagranicą

· Monitorowanie rynku pod względem pojawiających się trendów w branży Fashion

Nasze wymagania:

· Biegła znajomość j. angielskiego

· Dobra znajomość Excela

· Odpowiedzialność i samodzielności w działaniu

· Zainteresowanie modą oraz trendami

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy,

· Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy,

· Dojazd firmowym busem z Metra Młociny,

· Dostęp do prywatnej opieki medycznej w Enel-Med i karty Multisport,

· Zniżki na firmowe produkty i dostęp do ubezpieczenia grupowego.

Jeśli chcesz przyłączyć się do realizacji naszej misji, a także widzisz siebie w branży mody i dodatków, dołącz do naszego zespołu wysyłając swoje cv na adres: rekrutacje@wittchen.com