Kariera i Praca

Młodszy Projektant Odzieży
Miejsce pracy Święcice k/Warszawy.  Prosimy o sprawdzenie możliwości dojazdów.
Praca na pełen etat w siedzibie firmy.

Opis stanowiska
Ścisła współpraca z Głównym Projektantem.
Przygotowanie założeń projektowych (kolorystyka, materiały, wzornictwo).
Przygotowanie dokumentacji do produkcji  realizowanej  przez krajowych i zagranicznych producentów.
Zarządzanie showroomem (porządkowanie i opisywanie wzorów, katalogowanie i archiwizacja materiałów pomocniczych).
Pomoc przy realizowaniu sesji zdjęciowych.
Udział w kreowanie wizerunku marki w social mediach.
Wsparcie w bieżących działaniach Działu Projektowego.

Oczekiwania
Znajomość programów graficznych.
Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Samodzielność, kreatywność, inicjatywa w działaniu, wyczucie estetyki.
Pomysłowość, aktywne poszukiwanie rozwiązań.

Oferujemy pracę w firmie odzieżowej z ugruntowana pozycją rynkową oraz możliwość zdobycia doświadczenia w branży odzieżowej  i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o kontakt telefoniczny 731 000 444, lub wysłanie CV pod adres monika.robaszewska@leger.com.pl

New fashion brand on the market INTERSTALAR is looking for a PR intern to support us in public relations.
The internship is half time job and takes place in the center of Warsaw. As a part of Interstalar you will become a cornerstone of new fashion brand on the market. You will get high responsibilty and autonomy. You will be able to see your work results through the brand.
You should posess:

  • Excellent organisational skills
  • Excellent writing skills
  • Strong social skills
  • Excellent communication skills
  • Skill to research needed data
  • Marketing, PR student status
  • Be fascinated with fashion industry
  • English proficiency is a must.
  • Great independence in thinking
Your main tasks will be:
  • Leading stylists reach- out for sample placement / celebrity endorsment
  • Creative texts / clippings for the media
  • Research in social media, looking for stars and influencers matching the brand
  • Creating reports and follow-ups
  • Supporting the team on all their tasks
What we offer :
  • Great independence and decision-making.
  • Opportunity to gain valuable experience in introducing a new brand to the market
  • A friendly and inspiring work atmosphere and a team that is always happy to help you
  • The form of the cooperation agreement to choose from.
  • Hybrid work - partially from the office, partially from home and flexible working hours.
  • Payment based on the skills

    Contact us at interstalarofficial@gmail.com

ALIGANZA
program jesiennych praktyk, szczegóły z załączniku:
praktyki ALIGANZA