JESTEŚ  JUŻ  ZDECYDOWANY ?  PRZEJDŹ  DO  ZAKŁADKI   >>>    

 

Projektowanie kolekcji na niezwykle dynamicznym i wymagającym rynku mody jest ściśle powiązane z efektywnym zarządzaniem produktem. Na równi z profesjonalnym procesem projektowym i aplikacją kreatywnej myśli do kolekcji, pojawia się umiejętność komercjalizacji kolekcji czyli wprowadzanie produktów na rynek z uwzględnieniem analiz rynkowych i sprzedażowych. 

 

> O STUDIACH

Program studiów PROJEKTOWANIE UBIORU I ZARZĄDZANIE TECHNOLOGIĄ  dedykowany jest przyszłym projektantom, managerom produktu i dyrektorom artystycznym marek modowych. 

Program studiów obejmuje przygotowywanie autorskich projektów oraz samodzielną realizację kolekcji. Proces tworzenia spójnej pod względem wizualnym i zarazem sprzedażowej kolekcji rozpoczyna się od zebrania inspiracji i stworzenia pomysłu dla całości asortymentu, opracowania projektów ze świadomością innowacyjnych technologii przemysłowych, inżynierii materiałowej, organizacji procesów wytwórczych, jakości wyrobów i jej kontroli, aż po jego wytworzenie – odszycie.W efekcie, studenci przygotowani są do płynnego wejścia do branży odzieżowej zarówno w roli projektantów firm obecnych na rynku, jaki i niezależnych kreatorów własnych marek modowych.

Program wypełniony jest merytorycznymi wykładami i praktycznymi ćwiczeniami prowadzonymi przez uznanych ekspertów branży mody. Specjalistyczne obszary wiedzy obejmująm.in. know-how technologiczne, innowacje produktowe i projektowe oraz trendy modowe i rynkowe. Studenci poznają i stosują w swoich realizacjach technologie IT i profesjonalne programy projektowe np. CAD. Spotkania te ukierunkowane są także na budowanie profesjonalnego  networking’u branżowego. Studenci mają możliwości zdobywania i nawiązywania wielu kontaktów zawodowych oraz odbywania praktyk w rzeczywistych warunkach rynkowych.

 

Studia PROJEKTOWANIE UBIORU I ZARZĄDZANIE TECHNOLOGIĄ prowadzone są w języku polskim w formie STACJONARNEJ i NIESTACJONARNEJ.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM I ZASADAMI NABORU!

 

 KONTAKT : e-mail: rekrutacja@viamoda.edu.pl   tel.: +48 506 561 999 

 

> ŚCIEŻKI KARIERY

  • Koordynator Produktu / Product Manager
  • Merchandiser i Manager Kolekcji
  • Specjalista do spraw Zakupów / Buyer
  • Specjalista ds. technologii konstrukcji 
  • Dyrektor artystyczny
  • Projektant / Właściciel marki modowej