JESTEŚ  JUŻ  ZDECYDOWANY ?  PRZEJDŹ  DO  ZAKŁADKI   >>>    

 

Na rynku mody, gdzie dostępność produktów znacznie przewyższa możliwości zakupowe klientów, projektowanie innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych staje się kluczowym obszarem działalności firm. Opracowanie zaawansowanych procesów sprzedażowych oraz kreatywność w budowaniu doświadczeń klientów w kanałach on-line i off-lineto coraz bardziej poszukiwane umiejętności i kompetencje wśród managerów w branży. 

 

>   O STUDIACH

Program studiów podyplomowych PROJEKTOWANIE SPRZEDAŻY I E-COMMERCE kształci specjalistów i managerów, których wiedza pozwala na skuteczne zarządzanie sprzedażą marki modowej, bazujące na innowacjach technologicznych i nowatorskich rozwiązaniach sprzedażowych.

W trakcie studiów PROJEKTOWANIE SPRZEDAŻY I E-COMMERCE słuchacze zdobywają wiedzę na temat projektowania efektywnych strategii sprzedaży oraz kreowania doświadczeń klienta (ang. User Experience), wzmacniających lojalność konsumentem z marką i wyróżniających ją na tle konkurencji. 

Program obejmuje merytoryczne wykłady i praktyczne ćwiczenia z obszarów sprzedaży przy wykorzystaniu tradycyjnych metod oraz mobilnych technologii, wykorzystania w retailu technologii symulacji 3D odzieży, skanowania klientów (skanatary), wirtualnych przymierzalni, techniki VR (ang. Virtual Reality) i AR (ang. Augmented Reality), prawa handlu e-commerce czy personalizacji produktu.

Zajęcia prowadzone przez uznanych ekspertów branży mody i specjalistów sprzedaży tradycyjnej i e-commerce. Spotkania te bardzo często owocują nawiązaniem wieloletnich kontaktów zawodowych oraz pracy w rzeczywistych warunkach rynkowych.

 

STUDIUJ I PRACUJ!

Studia PROJEKTOWANIE SPRZEDAŻY I E-COMMERCE prowadzone są w języku polskim w syntetycznej formie NIESTACJONARNEJ, ułatwiającej słuchaczom pogodzenie pracy ze studiowaniem.  

 

 

> ŚCIEŻKI KARIERY ORAZ SPECJALIZACJI

  • Specjalista ds. Sprzedaży (on-line / off-line) 
  • Retail / Trade Marketing Manager
  • Specjalista ds. User Experience
  • Merchandiser i Brand Manager
  • Dyrektor kreatywny / Właściciel marki modowej

 

> WARUNKI UKOŃCZENIA

Warunkiem ukończenia studiów jest uzyskanie oceny pozytywnej z egzaminu końcowego, przygotowanie Projektu Dyplomowego (grupowego) z zakresu sprzedaży w branży mody w formie pisemnej i przeprowadzenie jego prezentacji.

 

 

KONTAKT : e-mail: rekrutacja@viamoda.edu.pl   tel.: +48 506 561 999