Innowacyjne programy studiów podyplomowych VIAMODA opracowane zostały w celu praktycznego kształcenia managerów oraz profesjonalistów w obszarach mody, designu oraz sztuk wizualnych, obejmujących fotografię i video.

Studia podyplomowe VIAMODA dedykowane są w szczególności osobom pracującym w branżach kreatywnym, którzy zamierzają pogłębić swoją wiedzę o specjalistyczne i technologiczne know-how oraz chcą poszerzyć kompetencje biznesowe w dziedzinach powiązanych z modą, oraz tym, którzy planują zmiany w dalszym rozwoju zawodowym w kierunku tych obszarów branż kreatywnych.

20 listopada 2021 rozpoczyna się tegoroczna edyacja studiów podyplomowych w zakresie Dyrektor Artystyczny, Stylista i VM

Zapisy: rekrutacja@viamoda.edu.pl

 

Obszary studiów podyplomowych obejmują szereg specjalistycznych zagadnień w zakresie dyrekcji artystycznej i stylizacji, projektowania, komunikacji marki modowej, konstruowania i modelowania odzieży, a także fotografi modowej. Słuchacze stają się świadomi teoretycznych i praktycznych aspektów funkcjonowania rynku i są przygotowani do aplikowania zdobytej wiedzy w procesy związane z rozwijaniem oraz zarządzaniem własnych i istniejących na rynku markek czy kreowaniem marki osobistej.   

Studia podyplomowe w VIAMODA Szkole Wyższej trwają 2 semestry (1 rok akademicki) i są realizowane w cyklu weekendowym, odpowiednim dla osób pragnących zdobywać wiedzę i łączyć to z pracą zawodową - zajęcia odbywają się nie częściej niż dwa razy w miesiącu.   

 

WYBIERZ OBSZAR I SWOJE STUDIA! 

 

   

    KONTAKT : e-mail: rekrutacja@viamoda.edu.pl   tel.: +48 506 561 999  

 

O STUDIACH

  • 1 rok (2 semestry) 
  • Moda, design i sztuki wizualne
  • Branżowe know-how w ujęciu praktycznym
  • Eksperci-praktycy w roli wykładowców
  • Forma niestacjonarna dogodna dla osób pracujących
  • Nowoczesne przestrzenie wykładowe
  • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych MNiSW RP

 

 

 

JESTEŚ  JUŻ  ZDECYDOWANY ?  PRZEJDŹ  DO  ZAKŁADKI   >>>