DESIGN + TECHNOLOGY + MANAGEMENT

 

INNOWACYJNY PROGRAM KSZTAŁCENIA DYPLOMOWANYCH MANAGERÓW, KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ ORAZ PROFESJONALISTÓW W OBSZARACH MODY

 

Studia podyplomowe, podobnie jak pozostałe formy kształcenia VIAMODA Szkoły Wyższej, realizowane są w oparciu o autorski program nauczania na kierunku Wzornictwo, który umożliwia kompleksowe przygotowanie specjalistów do potrzeb wymagającego rynku branż kreatywnych.

 

Oferta studiów podyplomowych VIAMODA Szkoły Wyższej skierowana jest do absolwentów szkół wyższych z tytułem licencjata, inżyniera lub magistra, osób aktywnych zawodowo, które chcąc pogłębić swoją wiedzę i poszerzyć kompetencje w jednym z powyższych obszarów tematycznych lub planują zmiany w swoim życiu zawodowym, zmierzające w kierunku rynku mody.

 

W ramach każdej specjalności słuchacze zdobywają umiejętność wykorzystywania wiedzy teoretycznej w praktyce, a także podstawy do stworzenia i rozwoju własnej marki lub firmy. W trakcie zajęć słuchacze mają możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonego zespołu wykładowców-praktyków oraz światowych ekspertów branży odzieżowej. Zajęcia w formie wykładów, ćwiczeń, zajęć projektowych oraz warsztatów, realizowane są w dobrze wyposażonych audytoriach, pracowniach i laboratoriach. Dzięki temu Uczelnia kształci specjalistów świadomych teoretycznych i praktycznych aspektów funkcjonowania rynku, wyposażonych również w niezwykle istotne w tych obszarach kontakty zawodowe.

OFERTA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH – FASHION:

Studia podyplomowe w obszarach mody poświęcone są różnorodnym zagadnieniom począwszy od projektowania, zarządzania produktem, technologii, komunikacji i PR, poprzez organizację oraz zarządzanie firmami odzieżowymi czy rozwój marek odzieżowych w aktualnych warunkach rynkowych, a skończywszy na prognozowaniu trendów w modzie.

Oferowane kierunki tematyczne (specjalności):

WYBIERZ SWOJĄ SPECJALNOŚĆ!

Kliknij na preferowaną specjalność oraz zapoznaj się z jej programem, zasadami naboru i opłatami przed dokonaniem rejestracji. 

 

INFORMACJE DODATKOWE

Absolwenci studiów podyplomowych VIAMODA Szkoły Wyższej uzyskują świadectwo ukończenia studiów.

Kształcenie komplementarne odbywa się w ramach VIAMODA Polsko-Włoskiego Instytutu Designu i Managementu, będącym centrum kreacji, analiz i implementacji wiedzy, skoncentrowanym na kształceniu kadry zarządzającej i profesjonalistów dla branży FASHION.

Uczelnia gwarantuje wymianę wiedzy w programie Erasmus+ oraz ścisłą współpracę ze światowymi uczelniami m.in.: Saint Martins College of Art and Design, Florence University of the Arts, The Swedish School of Textiles, w ramach których słuchacze otrzymują informacje dotyczące globalnych aktywności i rozwoju w obu branżach.

 

 

BIURO REKRUTACJI

Mail:        rekrutacja@viamoda.edu.pl

Tel.:         506 561 999      

Adres:      Arabska 7A, 03-977 Warszawa

               Pon. - Pt.: 9.00-17.00