1. REJESTRACJA ON-LINE

Wypełnij formularz zgłoszeniowy    >>>

2. OPŁATA REKRUTACYJNA

Proszę dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 200 zł na poniższe konto:

Wpłaty w PLN      80 1600 1068 1843 8502 7000 0004

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Nazwa odbiorcy: VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

Adres odbiorcy: ul. Paca 37, 04-386 Warszawa

W tytule należy wpisać:

Imię i nazwisko kandydata - Studia Podyplomowe - Kierunek studiów

3. WYMAGANE DOKUMENTY

Proszę przygotować i złożyć w Biurze Rekrutacji następujące dokumenty:

• Formularz zgłoszeniowy (wypełniony powyżej on-line)
  • Odpis dyplomu ukończenia studiów I lub II stopnia (licencjackich lub magisterskich)
  • 1 fotografia o wym. 35x45 mm bez nakrycia głowy, na jasnym tle (podpisane na rewersie)
  • 1 kolorowe zdjęcie w wersji elektronicznej na płycie CD lub wcześniej dostarczone drogą mailową
    (z zaznaczeniem imienia i nazwiska kandydata) o następującej charakterystyce: wymiary: 236 x 295 pix, rozdzielczość: 300 dpi, format: JPG
  • Kserokopię dowodu osobistego (obie strony)
  • List motywacyjny
  • Kserokopię dowodu wpłaty opłaty rekrutacyjnej
  • Informacja o ochronie danych osobowych - pobierz

Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w BIURZE REKRUTACJI VIAMODA lub za pośrednictwem poczty na poniżej podany adres z dopiskiem „BIURO REKRUTACJI”.

4. DECYZJA

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń zawierających komplet wymaganych dokumentów i list motywacyjny. W liście prosimy ująć swoje zainteresowania, dotychczasowe doświadczenia zawodowe oraz opisać motywację do podjęcia nauki na powyższych studiach.

5. PODPISANIE UMOWY

Po wypełnieniu wyżej wymienionych etapów procesu rekturacyjnego prosimy podpisać umowę z VIAMODA Szkołą Wyższą w Warszawie o warunkach odpłatności za studia. Podpisanie umowy odbywa się w Biurze Rekrutacji VIAMODA w Warszawie.

6. OPŁATA ZA CZESNE

Po podpisaniu umowy oraz przed rozpoczęciem zajęć prosimy dokonać opłaty za czesne, zgodnie z harmonogramem opłat ujętym w umowie

OPŁATY ZA STUDIA:

Opłaty wnoszone są z góry, na początku semestru, zgodnie z harmonogramem opłat ujętym w umowie.

*ewentualne dodatkowe zniżki oferowane przez Uczelnię nie kumulują się z powyższą ofertą.

Uprzejmie informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby kandydatów grupa może nie zostać uruchomiona.

KONTAKT : e-mail: rekrutacja@viamoda.edu.pl   tel.: +48 506 561 999