2022/2023

PROJEKT ZAWODOWY

Circular Design 4F x VIAMODA Szkoła Wyższa

Projekt Circular Design 4F x Viamoda będzie realizowany w ramach strategii 4F Change, którą marka 4F wdraża od stycznia 2022 r. Jednym z głównych założeń strategii jest obieg cyrkularny odzieży. W wybranych sklepach 4F powstały strefy Wear_Fair, gdzie można oddać niechciane ubrania, które m.in. wykorzystają studenci Viamoda.

Projekt prowadzi dr Dominika Łukawska-Milczarska

2022/2023

KOŁO NAUKOWE 

HISTORIA MODY

Bill Cunningham,Andrew Bolton, Miguel Adrover, Diana Vreeland… moda XX i XXI wieku pełna jest fascynujących osobowości, przełomowych projektów i inspirujących zdarzeń, które wciąż czekają by je odkryć. Zadaniem Koła historii mody jest je przywoływać i opowiedzieć na nowo. W roku akademickim 2022/2023 robimy to przez pryzmat najciekawszych filmów dokumentalnych i fabularnych z modą w tle. 

Koło prowadzi mgr Gabriela Czerkiewicz

2021/2022

PROJEKT ZAWODOWY

BIKEFASHION

BIKEFASHION to propozycja ubiorów wielofunkcyjnych, w modnym stylu Athleisure, które sprowadzą się zarówno na rowerze czy skuterze, jak również na spotkaniu z przyjaciółmi.

Projekt prowadzi inż. Anna Stępień-Fazlajew

Kolekcję BIKEFASHION zaprojektowały:
Ewa Czyżewska
Yuliya Moruga
Hanna Poliak
Ilona Tsvietkova
Zofia Wiśniewska
SESJA FOTOGRAFICZNA:
Foto: Magdalena Trąbińska
Modelka: Zuzanna Makowska
Make’up & stylizacja: Paula Biesiada
Video backstage: Jakub Dudek
STUDENCI VIAMODA SZKOŁY WYŻSZEJ W WARSZAWIE

2000/2021

KOŁO NAUKOWE 

HISTORIA MODY

Bill Cunningham,Andrew Bolton, Miguel Adrover, Diana Vreeland… moda XX i XXI wieku pełna jest fascynujących osobowości, przełomowych projektów i inspirujących zdarzeń, które wciąż czekają by je odkryć. Zadaniem Koła historii mody jest je przywoływać i opowiedzieć na nowo.

Koło prowadzi mgr Gabriela Czerkiewicz