VIAMODA FASHION FUTURE

EDYCJA 2024

WYGRAJ STUDIA I WYJAZD DO BARCELONY!

Dlaczego warto?

To konkurs dla młodych talentów polskiego rynku mody, uczniów klas maturalnych, którego główną nagrodą jest stypendium na cykl kształcenia na wybranej specjalności na studiach licencjackich w VIAMODA Szkole Wyższej.

KONKURS VIAMODA FASHION FUTURE dla PROJEKTANTÓW, STYLISTÓW I SPECJALISTÓW KOMUNIKACJI

Pierwsza edycja konkursu VIAMODA FASHION FUTURE skierowana była wyłącznie do przyszłych projektantów. Od edycji 2022 konkurs został rozszerzony i obecnie realizowany jest w obszarach:

Założenia

Konkurs składa się z trzech etapów. Uczestnicy proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przygotowanie i przesłanie na adres Uczelni projektów konkursowych.
Uczestnicy wyłonieni w I etapie, zapraszani są do udziału w seminarium pomocnym w przygotowaniu finałowego projektu konkursowego. 
Na podstawie przesłanych prac uczestników seminarium, Jury konkursu wyłania piętnastu półfinalistów w każdym z obszarów konkursu. Półfinaliści realizując swoje projekty, mogą korzystać grzecznościowo ze wsparcia laboratorium technologicznego Uczelni, a także z porady ekspertów VIAMODA.
Zrealizowane projekty zaprezentowane są podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, która realizowana jest w siedzibie Uczelni.

Co roku ustalany jest nowy, aktualny temat konkursu.

Zwieńczeniem Konkursu jest wyłonienie Zwycięzców w poszczególnych obszarach.

W skład Jury wchodzą wykładowcy VIAMODA Szkoły Wyższej w Warszawie oraz przedstawiciele partnerów merytorycznych konkursu.

 

O swoim udziale w konkursie opowiada Piotr, laureat konkursu w 2022 roku. 

O swoim udziale w konkursie opowiada Weronika, laureatka konkursu w 2021 roku.