DYREKCJA KREATYWNA I KOMUNIKACJA MARKI MODOWEJ

W świecie, w którym panuje cywilizacja obrazkowa i cyfryzacja, rolą dyrektora kreatywnego jest świadome i celowe łączenie praktyk z obszarów tworzenia produktu i jego kreatywnej wizji, budowania strategii, rozwijania marki oraz przestrzeni wokół niej, biorąc pod uwagę formę jego prezentacji oraz komunikacji medialnej. To wszystko w połączeniu z odpowiednim storytelling’iem, aktualną dawką wiedzy nt. trendów, innowacji w branży i projektowania doświadczeń przybiera formę płaszczyzny, na której odbywa się dialog pomiędzy marką a klientem. Może on wyjść szeroko poza produkt tylko wtedy, gdy marka jest dobrze osadzona w rynku i klient rozumie, jakie jest jej DNA, co marka do niego „mówi” i jakie reprezentuje wartości.

POZIOM:

FORMA:

CZAS:

JĘZYK:

KIERUNEK:

EDYCJA:

START:

STUDIA II STOPNIA – MAGISTERSKIE

STUDIA NIESTACJONARNE

2 LATA – 4 SEMESTRY

POLSKI

WZORNICTWO

2024/25

10.2024 r.

Zamykam oczy, aby lepiej widzieć.

– Paul Gauguin –

Clo 3D

Clo 3D to zaawansowane narzędzie do projektowania odzieży, akcesoriów, obuwia, które umożliwia tworzenie realistycznych wizualizacji, trójwymiarowych prototypów oraz wirtualnych pokazów mody. Program ten pozwala na dokładne odwzorowanie materiałów, tekstur i wzorów, co ułatwia projektowanie ubrań zgodnych z najnowszymi trendami. Dzięki symulacjom w czasie rzeczywistym, studenci mogą szybko wprowadzać zmiany i testować różne koncepcje bez konieczności tworzenia fizycznych próbek. Program ten rozwija kreatywność i umiejętności techniczne, dając studentom narzędzia do eksperymentowania z różnymi stylami i formami. Trójwymiarowe modele odzieży mogą być wykorzystywane na stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych, co przyciąga uwagę i angażuje klientów. Sklepy internetowe mogą oferować klientom możliwość personalizacji produktów, pokazując w czasie rzeczywistym, jak różne kolory, wzory czy materiały będą wyglądać na wybranym modelu odzieży. Wirtualne pokazy mody z wykorzystaniem modeli 3D mogą być transmitowane online, co zwiększa zasięg i dostępność wydarzeń modowych.

Aplikuj na studia

rekrutacja@viamoda.edu.pl