NAUKA • STAŻ • PRACA

Kształcimy wszechstronnych fachowców, którzy mogą znaleźć zatrudnienie we wszystkich sektorach szeroko rozumianego przemysłu mody i promotorów mody pracujących w branżowych mediach, profesjonalistów potrafiących łączyć kreatywność z wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii, materiałoznawstwa, warsztatu projektowania oraz z rzeczywistą znajomością branży mody. Absolwent VIAMODA Szkoła Wyższa będzie swobodnie poruszać się na rynku pracy zarówno znajdując zatrudnienie w firmach produkujących odzież, akcesoria i tekstylia, zajmujących się handlem w branży modowej, w fachowych mediach, agencjach marketingowych i konsultingowych, instytucjach związanych z przemysłem odzieżowym i modą. Będzie również miał podstawowe przygotowanie do otwarcia własnej działalności gospodarczej i rozwinięcia autorskich koncepcji biznesowych.

W procesie edukacyjnym wspieramy wszechstronny rozwój osobowości i wrażliwości. Pomagamy rozwijać kreatywność, poszukiwać twórczych rozwiązań, nowych idei i koncepcji. Uczymy jak wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte w Uczelni w życiu zawodowym. Łączymy synergicznie trzy obszary wiedzy niezbędnej do sprawnego funkcjonowania w warunkach gospodarki rynkowej: design, technologię oraz wiedzę z obszaru marketingu i zarządzania.

Oferty pracy, praktyk, staży i twórczych konkursów dla studentów  VIAMODA:

VIAMODA 25-04-2019

VIAMODA 24-04-2019

VIAMODA 15-04-2019

VIAMODA 04-04-2019

VIAMODA 02-04-2019

VIAMODA 12-03-2019

APLIKUJ TUTAJ

VIAMODA 07-03-2019

Zostań stażystą w dziale Contentu

SHOWROOM to miejsce, w którym wszystko kręci się wokół mody, a kreatywność idzie w parze z technologią. Codziennie spotykamy się w naszym biurze w centrum Warszawy, gdzie razem wyznaczamy nowe standardy na rynku niezależnej mody i branży e-commerce.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• poznasz świat niezależnej mody od podszewki
  • nauczysz się, jak działa e-commerce w branży mody
  • zdobędziesz wiedzę z obszaru marketingu mody

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

• interesujesz się modą i trendami
  • masz lekkie pióro i rozwinięte poczucie estetyki
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • poszukujesz niestandardowych rozwiązań
  • znasz język angielski na poziomie min. B2 (mile widziana również znajomość języka niemieckiego)

Staż jest płatny i trwa 3 miesiące. Oczekujemy dyspozycyjności min. 25 godzin tygodniowo.

Czego możesz się jeszcze spodziewać?

• miłej i luźnej atmosfery
  • owoców w pracy 2 razy w tygodniu
  • zniżki na zakupy w SHOWROOM.PL

Wierzymy, że o naszym sukcesie decydują ludzie, którzy tworzą zespół SHOWROOM. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze światem mody i spróbować swoich sił w polskim start-upie, wyślij swoją aplikację na adres: hr@shwrm.com

Nie zapomnij zamieścić klauzuli o wykorzystaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Showroom Sp. z o.o do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ścieżka kariery zawodowej po ukończeniu specjalizacji "Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią":

• Koordynator i manager produktu
  • Merchandiser i manager kolekcji
  • Specjalista do spraw zakupów materiałów bądź kolekcji
  • Specjalista od technologii i konstrukcji z przygotowaniem kreatywnym
  • Samodzielny przedsiębiorca

Ścieżka kariery zawodowej po ukończeniu specjalności "Komunikacja w modzie i projektowanie marki":

• Specjalista marketingu i brand manager
  • Specjalista do spraw retailu i visual merchandisingu
  • Specjalista od trendów w komunikacji
  • Promotor mody – praca w fachowych mediach modowych
  • Dyrektor kreatywny
  • Samodzielny przedsiębiorca

> Dołącz do grona projektantów z bazy Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego  (IWP) zaprasza studentów uczelni VIAMODA do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci uczelni VIAMODA?

Ponieważ z bazy tej często korzystają przedsiębiorcy poszukujący projektantów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Stworzenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami, zarówno komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

facebook.com/WzornictwoBiznesZysk