NAUKA • STAŻ • PRACA

Kształcimy wszechstronnych fachowców, którzy mogą znaleźć zatrudnienie we wszystkich sektorach szeroko rozumianego przemysłu mody i promotorów mody pracujących w branżowych mediach, profesjonalistów potrafiących łączyć kreatywność z wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii, materiałoznawstwa, warsztatu projektowania oraz z rzeczywistą znajomością branży mody. Absolwent VIAMODA Szkoła Wyższa będzie swobodnie poruszać się na rynku pracy zarówno znajdując zatrudnienie w firmach produkujących odzież, akcesoria i tekstylia, zajmujących się handlem w branży modowej, w fachowych mediach, agencjach marketingowych i konsultingowych, instytucjach związanych z przemysłem odzieżowym i modą. Będzie również miał podstawowe przygotowanie do otwarcia własnej działalności gospodarczej i rozwinięcia autorskich koncepcji biznesowych.

W procesie edukacyjnym wspieramy wszechstronny rozwój osobowości i wrażliwości. Pomagamy rozwijać kreatywność, poszukiwać twórczych rozwiązań, nowych idei i koncepcji. Uczymy jak wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte w Uczelni w życiu zawodowym. Łączymy synergicznie trzy obszary wiedzy niezbędnej do sprawnego funkcjonowania w warunkach gospodarki rynkowej: design, technologię oraz wiedzę z obszaru marketingu i zarządzania.

Oferty pracy, praktyk, staży i twórczych konkursów dla studentów  VIAMODA:

APLIKUJ TUTAJ!

Prosimy o załączenie swojego portfolio w miejscu na list motywacyjny. Chcemy poznać Twój styl, umiejętności i estetykę!

APLIKUJ TUTAJ!

Do formularza aplikacyjnego, w miejscu na dodatkowy plik dołącz swoje portfolio - próbki Twojej pracy, zdjęcia, projekty, szkice itp. Chcemy poznać Twój styl, umiejętności i estetykę!

VIAMODA 25-11-2019

Stażysta w Dziale Zakupów - Fashion (odzież dziecięca marki COOL CLUB)
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Działu Zakupów w jego codziennym funkcjonowaniu, a w szczególności za:

• Zarządzanie showroomem z odzieżą dziecięcą według opracowanego schematu ewidencji wzorów tkanin oraz ubrań
  • Przygotowywanie oraz wydawanie i przyjmowanie wzorów od klienta wewnętrznego
  • Współpracę z kupcami w zakresie bieżącego obiegu wzorami
  • Przygotowywanie wzorów pod prezentacje kolekcji i produktów

Czego oczekujemy:

• Wyższego wykształcenia lub studentów w trakcie studiów zaocznych
  • Średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego
  • Średniozaawansowanej znajomości programu Excel
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • Systematyczności, dokładności
  • Samodzielności w działaniu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

APLIKUJ TUTAJ

VIAMODA 06-11-2019

Zgłoszenia tutaj. Zamiast listu motywacyjnego załączcie plik z kilkoma zdaniami o sobie

VIAMODA 16-10-2019

Ścieżka kariery zawodowej po ukończeniu specjalizacji "Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią":

• Koordynator i manager produktu
  • Merchandiser i manager kolekcji
  • Specjalista do spraw zakupów materiałów bądź kolekcji
  • Specjalista od technologii i konstrukcji z przygotowaniem kreatywnym
  • Samodzielny przedsiębiorca

Ścieżka kariery zawodowej po ukończeniu specjalności "Komunikacja w modzie i projektowanie marki":

• Specjalista marketingu i brand manager
  • Specjalista do spraw retailu i visual merchandisingu
  • Specjalista od trendów w komunikacji
  • Promotor mody – praca w fachowych mediach modowych
  • Dyrektor kreatywny
  • Samodzielny przedsiębiorca

> Dołącz do grona projektantów z bazy Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego  (IWP) zaprasza studentów uczelni VIAMODA do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci uczelni VIAMODA?

Ponieważ z bazy tej często korzystają przedsiębiorcy poszukujący projektantów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Stworzenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami, zarówno komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

facebook.com/WzornictwoBiznesZysk