Szanowni Państwo,

w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem oraz następstwami tego zjawiska, VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie podjęła decyzję o zawieszeniu wszystkich kursów i szkoleń do nowego roku akademickiego czyli do października 2020.

SZYBKI I PRAKTYCZNY SPOSÓB NA POZNANIE KNOW-HOW I TAJNIKÓW BRANŻY MODY!

VIAMODA Szkoła Wyższa oferuje szeroki wachlarz kursów i szkoleń obejmujących obszary dziedzin kreatywnych, powiąznych z branżą mody.

Kursy i szkolenia realizowane są w formie weekendowych spotkań z modą, designem, projektowaniem przestrzeni i fotografią modową.

KANDYDACI NA STUDIA W VIAMODA >>> osoby, które w roku akademickim 2019/2020 uczestniczyły w dowolnie wybranym kursie VIAMODA, są zwolnione z koniecznosci realizowania portfolio oraz opłaty rekrutacyjnej na studia w VIAMODA Szkole Wyższej na rok akademicki 2020/2021.

KURSY I SZKOLENIA ZAWIESZONE DO PAŹDZIERNIKA 2020!

Kursy weekendowe odbywają się w profesjonalnie wyposażonych i przestronnych salach wykładowych oraz specjalistycznych pracowniach i laboratoriach technologicznych, zlokalizowanych siedzibie VIAMODA Szkoły Wyższej w Warszawie przy ul. Paca 37.

KONTAKT : e-mail: marketing@viamoda.edu.pl   tel.: +48 506 561 999