Konkurs!

Studenci VIAMODA zwycięzcami kolejnego konkursu!

Nasi studenci Grzegorz Biesik (1 miejsce), Wasiak Dominika (II miejsce) zostali laureatami konkursu: Rekonstrukcje ubiorów rekreacyjnych od XVII do początku XX wieku

Opiekunka nagrodzonych prac:

Zuzanna Żubka-Chmielewska
VIAMODA Szkoła Wyższa, Warszawa

Studia II stopnia

Studia magisterskie już wkrótce!

Kolejny krok, kolejny sukces!

Wieloletnie doświadczenia w zakresie kształcenia na studiach I stopnia (licencjackich) oraz osiągane odpowiednie jego efekty potwierdzone wnikliwą oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej z 2020, pozwoliły nam na podjęcie decyzji o tworzeniu w VIAMODA studiów II stopnia (magisterskich).

„Klamka zapadła”, właściwe kroki zostały podjęte i wniosek o utworzenie studiów magisterskich został złożony!

Co więcej, kilka dni temu otrzymaliśmy potwierdzenie z Ministerstwa Edukacji i Nauki, że nasz wniosek został przyjęty i przekazany do zaopiniowania Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Upgrade 2022

Filmiki i zdjęcia Upgrade 2022 już za nami

W czerwcu dobyła się filmowo-fotograficzna produkcja kolekcji dyplomowych tegorocznych absolwentów Viamoda Szkoły Wyższej.

Tym razem zdjęcia autorstwa @magdalenatrabinska, studentki I roku, która pomiędzy zdjęciami wizerunkowymi znalazła czas na uchwycenie backstage’owych chwil.

DREAM TEAM:
PROJEKTANCI 2022: @pollysunlight @chroboczekmaciej@blaack.swan @khalabura_ @anitamykula @valera__nesterov@anna_kovalska_ @je_suis_madlen @allthebeatlesgirl@nasti.i.am
Modelki: @magdakozyczkowska @dagmara_gniotek@oliwiaziolkowsky @blondyneczka_calineczka@sophie.krishchuk @rodion.skrbk from @charmedelamode
@z.makowska & @rybakweronikaa from VIAMODA Szkoła Wyższa
Make’up & Hair: @beautydrugs_pl TEAM: @alona_suchodolska @karolag.makeup@mia.makeup.and.hair @annapimua @makeup_hela_horda@nobadbeauty
Buty do sesji zapewnił showroom @showroomlpp i Deni Cler Milano
Reżyser / operator: @m_samborski & @mikolaj_rudyk
Zdjęcia: @magdalenatrabinska Viamoda
Opieka stylizacyjna: @ewatyszewska
VIAMODA TEAM: @bpaula_b @z.makowska @rybakweronikaa@sebiso_n @haniaa_s_ – studenci Viamoda Szkoły Wyższej
Social Media Content Creator @alexandradlugolecka
Produkcja: VIAMODA UPGRADE 2022

Sesja zdjęciowa

Sesja na studiach podyplomowych

Kreatywnym podsumowaniem roku nauki na realizowanych przez naszą uczelnię studiach podyplomowych Dyrektor artystyczny, stylista i specjalista VM (visual merchandising) są zajęcia warsztatowe – realizacja wizerunkowej i packshotowej sesji zdjęciowej. Za nami właśnie taki twórczy weekend.

Jesteśmy pod dużym wrażeniem zaangażowania, kreatywności, niebanalnych pomysłów i artystycznej wizji naszych Studentów. Podczas sesji zdjęciowej powstały stylizacje i całościowy look na zadany modowy temat!

Sztuka obrazu

Filip Skrońc gościem projektu „Sztuka Obrazu”

Filip Skrońc był gościem ostatniego w tym roku akademickim, spotkania w ramach naszego projektu „Sztuka Obrazu”.

@filipskronc jest fotografem, filmowcem, pisarzem i reportażystą.
W audycji „DOKUMENTNIE” dyskutuje nad tym, co się dzieje na świecie i jak to udokumentować. Za materiał z Tanzanii otrzymał nagrodę w konkursie BZ WBK Press Foto. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kategorii sztuki wizualne. Książka Nie róbcie mu krzywdy została nominowana do nagrody Grand Press dla Książki Reporterskiej Roku oraz do Nagrody im. Beaty Pawlak.

Rozmowa o nie zawsze łatwiej drodze do realizacji marzeń i zawodowych celów, konsekwencji w działaniu, pasji, otwartości na drugiego człowieka i trzymaniu się własnych zasad była z pewnością dla naszych studentów cenną lekcją.

Dziękujemy Filip że podzieliłeś się swoim spojrzeniem na świat z nami.

Kolejne spotkania oczywiście od października!

„Sztuka obrazu” to cykl spotkań, które od tego roku akademickiego realizujemy dla studentów Viamoda Szkoły Wyższej. Zapraszamy gości spoza uczelni, również spoza branży mody i rozmawiamy między innymi o znaczeniu szeroko pojętego „obrazu” w dzisiejszej komunikacji, jego roli w docieraniu z informacją, sile jego przekazu w dialogu jaki prowadzi nieustannie nadawca z odbiorcą, marka z klientem …

Film z Mają Wolną

„60 sekund z…” Mają Wolną

W ramach projektu „60 sekund z…”, nasi Szanowni Wykładowcy uchylają rąbka tajemnicy i wprowadzą Was w tematykę i klimat prowadzonych na Viamodzie zajęć.

Tym razem nakręciliśmy odcinek „60 sekund z…” Mają Wolną. Zapraszamy do obejrzenia w jej BIO!