GOŚĆ VIAMODA

Marcin Modzelewski

Marcin Modzelewski – Digital Nomad czyli współczesny reportażysta.

Jest absolwentem Łódzkiej Szkoły Filmowej, na platformie Youtube prowadzi autorski kanał – „Marian na Świecie”, na którym publikuje zrealizowane przez siebie reportaże z całego świata.

Wyznaje zasadę: „Świat kryje wiele pięknych historii, moją misją jest opowiedzenie ich filmem”  🎥 

Jest przedstawicielem pokolenia młodych twórców, dla których tworzenie dokumentalnych form filmowych jest elementem wyznaczającym ich drogę życiową. Bez względu na szerokość geograficzną, sposób podróżowania, dostępny budżet celem nadrzędnym jest poszukiwanie historii, bodźca do stworzenia scenariusza. Prosto po zakończeniu filmowej wyprawy samochodem Polonez przez Amerykę Południową i realizacji zdjęć do filmu dokumentalnego w Gruzji, na spotkaniu w naszej uczelni, Marcin Modzelewski opowie o swoim postrzeganiu opowiadania historii w przestrzeni ruchomego obrazu.

Termin spotkania 13.03.2024 w kampusie Uczelni.

GOŚĆ VIAMODA

Dorota Sawaryn

W dniu 20 grudnia 2023 wykład specjalny na uczelni VIAMODA poprowadziła Dorota Sawaryn Head of Controlling Region Europe w marce modowej COS. Podczas spotkania gościni opowiadała m.in. strategii klienta, tworzeniu komercyjnego zasięgu oraz tożsamości marki COS.

Dorota Sawaryn obecnie pełni funkcję Head of Controlling Region Europe w marce modowej COS. Od wielu lat zajmuje się budowaniem i wdrażaniem strategii finansowych w różnych krajach i markach Grupy H&M. Ukończyła studia z Zarządzania i Marketingu, Controllingu oraz Rachunkowości i Podatków na Uniwersytecie Gdańskim. Wierzy w przywództwo zaangażowane, tworzone poprzez prace zespołową oraz coaching.

Świąteczna atmosfera

W naszym kampusie panuje już świąteczna atmosfera. W Mikołajki, 6 grudnia 2023 r. w holu głównym stanęła przepiękna choinka. Świąteczne drzewko przyozdabiali studenci II roku studiów stacjonarnych. Wyszło wspaniale!

 

GOŚĆ VIAMODA

Ewa Grabosz

Pionierka ekologicznych rozwiązań w modzie, angażując się w propagowanie zrównoważonych praktyk. Specjalizuje się w konsultacjach biznesowych, wsparciu dla młodych przedsiębiorców, oraz strategiach CSR. Jej konikiem jest branża modowa, w która przez wiele lat pełniła różnorodne role, począwszy od producenta sesji zdjęciowych, stylisty w magazynach kobiecych po funkcję PR Managera. Jej przedsiębiorcza pasja zaowocowała prowadzeniem międzynarodowej firmy, zdobywając uznanie na rynku globalnym przez wiele lat. Posiada umiejętności w zakresie budowania marek, strategii cenowej, identyfikacji grup docelowych oraz unikatowej propozycji wartości (USP).

Termin spotkania 06.12.2023 w kampusie Uczelni.

GARAŻÓWKA

Wyprzedaż garażowa w kampusie

W sobotę, 2 grudnia Samorząd Studencki zorganizował świąteczną garażówkę. Każdy z wystawiających przeznaczył część dochodu ze sprzedaży rzeczy na wybrane przez samorząd schronisko. Czekamy na następne wydarzenia.

WSPÓLNE ZWIEDZANIE

Picasso w Muzeum Narodowym

We wtorek, 14 listopada 2023 studenci z II roku projektowania ubioru wraz z dr Z. Świniarską wybrali się do MW w Warszawie obejrzeć  dzieła Pabla Picassa wypożyczone z kolekcji Museo Casa Natal Picasso (dosł. Muzeum – Dom Narodzin Picassa) w Maladze. Przewodnikiem po wystawie była nasza wykładowczyni  Zuzanna Żubka-Chmielewska.

VIAMODA GOŚCINNIE

Nasz kampus w filmie

Nasze laboratorium technologiczne posłużyło jako wnętrze filmu o zapomnianym zawodzie gorseciarki, natomiast o samej historii gorsetu opowiedziała mgr Zuzanna Żubka-Chmielewska, wykładowca VIAMODA. 

Film można obejrzeć na vod.tvp.pl, po linkiem Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych: odc. 17 – Gorseciarka – programy, Oglądaj na TVP VOD

GOŚĆ VIAMODA

Magdalena Kanoniak

Magdalena Kanoniak czyli „Radzka”, ur. w 1984 roku w Zielonej Górze, studiowała prawo we Frankfurcie nad Menem oraz Filologię Germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalistka od stylu i wizerunku, pasjonatka mody, autorka książki „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!” oraz kilku edycji modowych kalendarzy. Stworzyła pierwszy polski modowy kanał na YouTubie „Radzka radzi” i prowadzi go z sukcesem od prawie 13 lat. W swoich filmach, których opublikowała przeszło tysiąc, opowiada o modzie, kosmetykach, kulturze i sztuce. Jej filmy na YouTubie oglądają dziesiątki tysięcy internautów,  obserwatorzy cenią ją za spontaniczność i odważny styl. Ma luźne podejście do trendów, słynie z naturalności i akceptacji swojego ciała, co doceniło pismo „Women’s Health” umieszczając ją na swoich okładkach. Potencjał Radzki dojrzała również stacja TVN Style, powierzając jej do prowadzenia program Beauty Expert, w którym testowała nowości kosmetyczne. Chętnie promuje polskie marki. Jest współautorką kilkunastu kolekcji i produktów modowych, a rzeczy które tworzy rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Na swoim koncie ma setki udanych współprac, w tym projekty długofalowe i ambasadorskie dla takich marek jak Intimissimi, Loreal Paris, W.KRUK, Medicine, Superga, Calzedonia, Intimissimi Loccitane, Plush czy Taranko. Mistrzyni influencer marketingu, ekspert na eventach modowych. W 2021 roku ukazała się jej druga książka, napisana wraz z adwokatką Magdaleną Niewelt pt „Prawo Twórców internetowych, czyli co każdy kto jest aktywny w sieci wiedzieć powinien”. Ponadto od trzech lat współtworzy z polską marką Marco Shoes produkt, który jest pionierski na polskim rynku, czyli trendowe kozaki dla szerokiej łydki- z prawdziwie szerokim obwodem. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Spotkanie odbyło się 25.10.2023 w kampusie Uczelni.

Inauguracja
2023/2024

Tak świętowaliśmy 10 lat Viamoda Szkoły Wyższej!

2 października odbyła się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju uroczystość z okazji 10-lecia istnienia Uczelni, podczas której powitaliśmy nowych studentów tym samym inaugurując rok akademicki 23/24, eksperci z branży mody podzielili się z nami swoimi sukcesami i opowiedzieli o codziennych wyzwaniach w pracy w branży modowej. Jubileusz uczelni był także okazją do spotkania z absolwentami, wykładowcami i przyjaciółmi uczelni. Miło Was było ponownie zobaczyć po latach i porozmawiać. Oby zdarzało się to częściej!

Po części merytorycznej świętowaliśmy już mniej oficjalnie podczas koktajl party & after party!
100 lat Viamoda!!!
Tego życzymy sobie i Wam!
 

WARSZTATY
VIAMODA

Wakacyjne warsztaty

W dniach 18-22 września w naszym laboratorium technologicznym odbyły się wakacyjne warsztaty upcyclingu dla studentów. 
 

FINAŁ
PROJEKTU

 Finał projektu zawodowego Circular Design 4F x Viamoda

Circular Design 4F x Viamoda to projekt, który został zrealizowany w ramach strategii 4F Change we współpracy z VIAMODA Szkołą Wyższą w Warszawie i trwał przez cały rok akademicki 2022/2023. W ramach projektu studenci ze specjalności Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią otrzymali od zespołu 4F Change ubrania zebrane w programie Wear Fair jako materiał wyjściowy do stworzenia nowych produktów.
 

PROJEKTANCI
2023

Lanberry w projekcie naszej absolwentki

Lanberry, jurorka The Voice of Poland w jednym z odcinków przesłuchań w ciemno wystąpiła w projekcie naszej tegorocznej absolwentki @Gabriela Droździel, założycielki marki NAKED TRUTH @nakedtruth.lingerie
Styl&Foto: @Marica Świderska
 

UPGRADE
2023

Filmiki i zdjęcia Upgrade 2023 za nami

W czerwcu odbyła się filmowo-fotograficzna produkcja kolekcji dyplomowych tegorocznych absolwentów VIAMODA Szkoły Wyższej.

DREAM TEAM:
Projektanci 2023 @nakedtruth.lingerie / @emor.fashion @patrycjadudekatelier @sikroska @si.korskaofficial @ulaskurska @katarzyna.jarra
Modelki: @charmedelamode @blondyneczka_calineczka @olaamotyl_ @kvmsor @spectomodels @sprvta @paularolak @zuzanna.ratka @olgabach_ @ki_marya @olgabach_
VIAMODA Szkoła Wyższa – @z.makowska @rybakweronikaa @nataszabetnarska @i.tsvietkovaaa @oliwka_olejarnik
Make’up & Hair: @beautydrugs_pl @alona_suchodolska @cytrynowe.studio @piotrowska.ana.makeup
Buty do sesji zapewnił showroom @showroomlpp i Deni Cler Milano
Reżyser / operator @m_samborski & @mikolaj_rudyk
Zdjęcia: @magdalenatrabinska Viamdoda
Opieka stylizacyjna: @ewatyszewska @poliak.ania
VIAMODA TEAM: @bpaula_b @artspades_ @aleksandramr_ @frankowska_w @haniaa_s_ @hania_photo2008
studenci Viamoda Szkoły Wyższej
Social Media Content Creator @dominika_truszkowska
Produkcja: VIAMODA UPGRADE 2023 SWITCH ONLINE
 

FINAŁ
FASHION FUTURE

Finał konkursu FASHION FUTURE 2023

16 czerwca w kampusie uczelni odbył się finał konkursu Fashion Future. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich finalistów!

Organizator konkursu – Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie 

MAKEUP & HAIR: TEAM BEAUTYDRUGS 
@beautydrugs_pl 
@alona_suchodolska 

@annapimua 

Modelki: Agencja Modelek Charme de la Mode 
Zdjęcia: Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie
Nadzór stylizacyjny: Ewa Tyszewska @ewatyszewska 
Viamoda Backstage Team: @dominika_truszkowska @jvlka_official
Partner merytoryczny konkursu: @4f_official @esotiq
Produkcja: Viamoda / Fashion Future 2023

 

SESJA

Sesja ESOTIQ

5 i 6 czerwca studentki pierwszego roku miały okazję czynnie uczestniczyć w sesji zdjęciowej ESOTIQ, która miała miejsce w
DAYLIGHT STUDIO Warszawa. 

 
 

WYSTAWA

Uczelniana wystawa prac Studentów

W kampusie uczelni, na drugim piętrze można oglądać wystawę prac naszych studentów 2 oraz 3 roku studiów r. ak. 2022/2023.

Najlepsze prace zrealizowane przez studentów 2 roku podczas zajęć z rysunku żurnalowego prowadzonego przez dr Dominikę Łukawską-Milczarską. Celem zajęć jest kształtowanie umiejętności atrakcyjnego wizualnie zapisu różnorodnych pomysłów projektowych, poznanie technik rysunkowych i malarskich wykorzystywanych do przedstawienia ubioru, a także rozwinięcie stylu spójnego z indywidualnym stylem projektowym studenta. 

Faktura – jej wpływ na formę i ekspresję ubioru, to ćwiczenie w ramach przedmiotu pracownia koncepcyjna – rozwój nowych produktów prowadzonego przez dr Małgorzatę Łukawską.  W tym zadaniu kompozycja oraz kształt ubioru są uzależnione od spreparowanej faktury, którą studenci uzyskują za pomocą różnych technik, jak np.: drapowanie, wycinanie, skręcanie, układanie, marszczenie, naszywanie, itp. Nadrzędnym celem jest zaprojektowanie atrakcyjnego efektu wizualnego ubioru. Na wystawie prezentujemy wybrane, najbardziej ciekawe rozwiązania plastyczne – własnoręcznie zrealizowane przez studentów 3 roku w Pracowni realizacji wzorów pod nadzorem Pani Valentyny Karapysh oraz Pani Ewy Tyszewskiej-Zivanovic.

Wystawa czynna do końca czerwca 2023.

 
 

GOŚĆ VIAMODA

Jolanta Siwak

Visual Merchandiser, Projektantka wnętrz, Tapicer

Absolwentka ELISAVA – Barcelona School of Design and Engineering – na kierunkach Interior Design oraz Retail Space Design. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie ekspozycji produktu. Przez lata związana z marką ECCO gdzie współtworzyła globalną strategię ekspozycji butów oraz odpowiadała za stworzenie standardów VM dla toreb i akcesoriów skórzanych. Od kilku lat właścicielka i główna projektantka pracowni JOSI STUDIO zajmującej się VM, Projektowaniem wnętrz oraz Scenografią. W pracy projektowej łączy różne techniki, również rzemieślnicze. Współpracuje z takimi markami jak: Yu Retail, ECCO, Smarteo Events Organization, Volvo Car Polska.

Spotkanie odbyło się 05.04.2023 w kampusie Uczelni.

WYSTAWA

Uczelniana wystawa prac Studentów

W kampusie uczelni, na drugim piętrze można oglądać wystawę prac naszych studentów, które powstały w 2022 roku podczas zajęć z rysunku u dr Katarzyny Kędzi-Nawrot, na I oraz II roku studiów stacjonarnych.
Wystawa stanowi część zrealizowanych materiałów i przedstawia pracę jaką Studenci włożyli w doskonalenie swojego warsztatu rysunkowego – często zaczynając na zajęciach od podstaw. 

Wystawa czynna do końca lutego 2023.

 
 

WSPÓLNE ZWIEDZANIE

Abakanowicz. Konfrontacje

 

W środę, 1 lutego nasi studenci II roku specjalności projektowanie ubioru wraz z dr Z. Świniarską zwiedzali wystawę prac Magdaleny Abakanowicz – jednej z najważniejszych polskich artystek drugiej połowy XX w. prezentowaną w historycznych murach Biblioteki Królewskiej – jedynego w pełni autentycznego, ocalałego z pożogi wojennej pomieszczenia Zamku Królewskiego w Warszawie. Wystawę można obejrzeć do 19 lutego 2023.

GOŚĆ VIAMODA

Agata Walewander

„SZTUKA JEST TAM GDZIE PRACA SPOTYKA SIĘ Z PASJĄ”

Kolory, ekspresja, symbole, prowokacja. To stoi za projektami Agaty Walewander.
Artystka tworzy unikatową sztukę, oprócz castomizacji kurtek, maluje również obrazy.
Z pasji do sztuki i mody stworzyła autorską markę Walewander Art Lab. Ręcznie wykonane, spersonalizowane kurtki w tym z recyklingu, charakteryzują się akcentami kolorystycznymi, chlapnięciami farb dekoracyjnymi naszyciami. Tworzone są przy użyciu różnych technik i materiałów.
Dużą rolę w procesie twórczym odgrywa element przypadku.
Każdy projekt jest niepowtarzalny i jest prawdziwym dziełem sztuki. Artystka sięga po inspiracje do filmu, świata mody, sztuki, przyrody, muzyki i motywów religijnych. Często też w jej projektach pojawiają się osoby ze świata mody, muzyki, filmu.
Każda kurtka tworzona jest z pasją i jest niepowtarzalna.

Dziękujemy za ciekawą rozmowę, podzielenie się modowym doświadczeniem i garść praktycznych rad!

Spotkanie odbyło się 25.01.2023 w kampusie Uczelni.

GOŚĆ VIAMODA

Adrian Kilar

Adrian Kilar, urodzony w Krynicy-Zdrój, rocznik 87. 

Twórca internetowy, filmowiec, przedsiębiorca. W branży video od 15 lat. Uzyskał tytuł licencjata z filozofii na Uniwersytecie Rzeszowskim. 

Od 7 lat prowadzi kanał na YouTube, który ma na celu zainspirować widzów do wejścia w świat videomakingu. 

W swoich filmach recenzuje kamery, akcesoria oraz wyjaśnia efekty z teledysków. 

Zdobywca nagrody Grand Video Awards w kategorii „wideotutorial”. 

Od 6 lat mieszka w Warszawie.

Spotkanie odbyło się 23.11.2022. w kampusie Uczelni.

GOŚĆ VIAMODA

Agnieszka Martyna – Ross

Za nami pierwsze w tym roku akademickim spotkanie w ramach naszego uczelnianego projektu „Strategia marki w praktyce”, który rozpoczęliśmy w zeszłym roku. 

Nasze zaproszenie przyjęła Agnieszka Martyna – Ross – top modelka lat 90′, od ponad 25 lat związana ze światem mody, trener i szkoleniowiec z 12 letnim doświadczeniem w obszarze budowania wizerunku profesjonalisty. Agnieszka Martyna – Ross  specjalizuje się w dress codzie biznesowym i budowaniu marki osobistej, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na warsztatach sprzedażowych dedykowanych dla personelu marek odzieżowych, szkoli również managerów sprzedaży i wyższą kadrę zarządzającą, także spoza branży mody. Jest autorką tekstów o budowaniu wizerunku profesjonalisty, które publikuje w takich tytułach jak „Puls Biznesu”, Benefit”, „HR Influencer” czy „Business Insider”. Współpracuje z organizacjami kobiecymi, m.in. z Vital Voices, występuje jako prelegent dla Pulsu Biznesu czy Forbes’a. 

O Modzie Polskiej i projektach Jerzego Antkowiaka, o kształtowaniu się branży odzieżowej w Polsce, zagranicznych pokazach wielkich projektantów lat 90., o zmianach jakie od tamtego czasu nastąpiły w budowaniu marki osobistej i istocie świadomego budowania wizerunku… O tym wszystkim i o wielu innych modowych kwestiach, posłuchać i porozmawiać mogli z Agnieszką Martyną-Ross  studenci Viamoda Szkoły Wyższej. 

Dziękujemy Agnieszko, za ogrom inspiracji, wskazówek, cudowną energię  i podzielenie się z nami swoim modowym i wizerunkowym doświadczeniem! 

Z Gościem rozmawiała Joanna Samborska – wykładowca i brand  manager Viamoda Szkoły Wyższej

Zdjęcia wykonała Hania Sowińska / studentka II roku naszej uczelni

Spotkanie odbyło się 19.10.2022. w kampusie Uczelni.

 

OFF Fashion

II miejsce na OFF Fashion Kielce

Maciej Chroboczek, nasz tegoroczny absolwent zdobył II miejsce na OFF Fashion Kielce!
W konkursie prezentował sylwetki wchodzące w skład kolekcji dyplomowej, którą obronił dyplom na naszej uczelni!

@chroboczekmaciej – jeszcze raz gratulujemy i mocno kibicujemy!

Powodzenia w modowym świecie!

Zdjęcia backstage udostępnione przez @chroboczekmaciejautorstwa @jadwigajanowska
Modelki: @_brejdakk_ @x.sierociux.xx

#offfashionkielce #offfashionkielce2022
#youngfashiondesigner #graduate2022 #viamodastudents

Konkurs!

Studenci VIAMODA zwycięzcami kolejnego konkursu!

Nasi studenci Grzegorz Biesik (1 miejsce), Wasiak Dominika (II miejsce) zostali laureatami konkursu: Rekonstrukcje ubiorów rekreacyjnych od XVII do początku XX wieku

https://www.wilanow-palac.pl/ubiory_sportowe_i_rekreacyjne_xvii_xix_w_konkurs.html

Opiekunka nagrodzonych prac:

Zuzanna Żubka-Chmielewska
VIAMODA Szkoła Wyższa, Warszawa

Studia II stopnia

Studia magisterskie już wkrótce!

Kolejny krok, kolejny sukces!

Wieloletnie doświadczenia w zakresie kształcenia na studiach I stopnia (licencjackich) oraz osiągane odpowiednie jego efekty potwierdzone wnikliwą oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej z 2020, pozwoliły nam na podjęcie decyzji o tworzeniu w VIAMODA studiów II stopnia (magisterskich).

„Klamka zapadła”, właściwe kroki zostały podjęte i wniosek o utworzenie studiów magisterskich został złożony!

Co więcej, kilka dni temu otrzymaliśmy potwierdzenie z Ministerstwa Edukacji i Nauki, że nasz wniosek został przyjęty i przekazany do zaopiniowania Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Upgrade 2022

Filmiki i zdjęcia Upgrade 2022 już za nami 

W czerwcu dobyła się filmowo-fotograficzna produkcja kolekcji dyplomowych tegorocznych absolwentów Viamoda Szkoły Wyższej.

Tym razem zdjęcia autorstwa @magdalenatrabinska, studentki I roku, która pomiędzy zdjęciami wizerunkowymi znalazła czas na uchwycenie backstage’owych chwil.

DREAM TEAM:
PROJEKTANCI 2022: @pollysunlight @chroboczekmaciej@blaack.swan @khalabura_ @anitamykula @valera__nesterov@anna_kovalska_ @je_suis_madlen @allthebeatlesgirl@nasti.i.am
Modelki: @magdakozyczkowska @dagmara_gniotek@oliwiaziolkowsky @blondyneczka_calineczka@sophie.krishchuk @rodion.skrbk from @charmedelamode
@z.makowska & @rybakweronikaa from VIAMODA Szkoła Wyższa
Make’up & Hair: @beautydrugs_pl TEAM: @alona_suchodolska @karolag.makeup@mia.makeup.and.hair @annapimua @makeup_hela_horda@nobadbeauty
Buty do sesji zapewnił showroom @showroomlpp i Deni Cler Milano
Reżyser / operator: @m_samborski & @mikolaj_rudyk
Zdjęcia: @magdalenatrabinska Viamoda
Opieka stylizacyjna: @ewatyszewska
VIAMODA TEAM: @bpaula_b @z.makowska @rybakweronikaa@sebiso_n @haniaa_s_ – studenci Viamoda Szkoły Wyższej
Social Media Content Creator @alexandradlugolecka
Produkcja: VIAMODA UPGRADE 2022

Sesja zdjęciowa

Sesja na studiach podyplomowych

Kreatywnym podsumowaniem roku nauki na realizowanych przez naszą uczelnię studiach podyplomowych Dyrektor artystyczny, stylista i specjalista VM (visual merchandising) są zajęcia warsztatowe – realizacja wizerunkowej i packshotowej sesji zdjęciowej. Za nami właśnie taki twórczy weekend.

Jesteśmy pod dużym wrażeniem zaangażowania, kreatywności, niebanalnych pomysłów i artystycznej wizji naszych Studentów. Podczas sesji zdjęciowej powstały stylizacje i całościowy look na zadany modowy temat!


Sztuka obrazu

Filip Skrońc gościem projektu „Sztuka Obrazu”

Filip Skrońc był gościem ostatniego w tym roku akademickim, spotkania w ramach naszego projektu „Sztuka Obrazu”.

@filipskronc jest fotografem, filmowcem, pisarzem i reportażystą.
W audycji „DOKUMENTNIE” dyskutuje nad tym, co się dzieje na świecie i jak to udokumentować. Za materiał z Tanzanii otrzymał nagrodę w konkursie BZ WBK Press Foto. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kategorii sztuki wizualne. Książka Nie róbcie mu krzywdy została nominowana do nagrody Grand Press dla Książki Reporterskiej Roku oraz do Nagrody im. Beaty Pawlak.

Rozmowa o nie zawsze łatwiej drodze do realizacji marzeń i zawodowych celów, konsekwencji w działaniu, pasji, otwartości na drugiego człowieka i trzymaniu się własnych zasad była z pewnością dla naszych studentów cenną lekcją.

Dziękujemy Filip że podzieliłeś się swoim spojrzeniem na świat z nami.

Kolejne spotkania oczywiście od października!

„Sztuka obrazu” to cykl spotkań, które od tego roku akademickiego realizujemy dla studentów Viamoda Szkoły Wyższej. Zapraszamy gości spoza uczelni, również spoza branży mody i rozmawiamy między innymi o znaczeniu szeroko pojętego „obrazu” w dzisiejszej komunikacji, jego roli w docieraniu z informacją, sile jego przekazu w dialogu jaki prowadzi nieustannie nadawca z odbiorcą, marka z klientem …

Film z Mają Wolną

„60 sekund z…” Mają Wolną

W ramach projektu „60 sekund z…”, nasi Szanowni Wykładowcy uchylają rąbka tajemnicy i wprowadzą Was w tematykę i klimat prowadzonych na Viamodzie zajęć.

Tym razem nakręciliśmy odcinek „60 sekund z…” Mają Wolną. Zapraszamy do obejrzenia w jej BIO!