VIAMODA TREND UP 2020 to merytoryczne i artystyczne wydarzenie stanowiące prekursorską, rozszerzoną formę corocznej, tym razem piątej już Gali dyplomowej VIAMODA UPGRADE. W tym roku impreza to będzie miała szczególnie wyjątkowy charakter. W ramach VIAMODA TREND UP odbędą się cztery eventy łączące modę, sztukę, kulturę oraz edukację w branży, a także poruszony zostanie niezwykle aktualny temat: wychodzenia marek modowych z kryzysu. Wśród gości specjalnych zaproszonych na wydarzenie znajdą się przedstawiciele wiodących firm modowych, mediów oraz gwiazdy show-biznesu.

Podobnie jak w ubiegłym roku, przedsięwzięcie odbędzie się na dziedzińcu Pałacu Prymasowskiego w Warszawie i zostanie w dużej mierze otwarte dla szerokiej publiczności.

Zapraszamy Państwa do udziału w następujących wydarzeniach:

UPDATE RYNKU MODY

Projekt poświęcony omówieniu najważniejszych trendów i tego, jak marki modowe radzą sobie w dobie kryzysu, uzupełniony o pokazy, prezentacje i panele dyskusyjne, w ramach których odbędą się rozmowy z liderami branży, projektantami, managerami marek modowych, a także studentami i absolwentami Uczelni.

VIAMODA UPGRADE 2020

Piąta Gala dyplomowa VIAMODA, czyli pokaz najnowszych kolekcji tegorocznych absolwentów VIAMODA Szkoły Wyższej specjalności „Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią” oraz prezentacja wybranych projektów dyplomowych specjalności „Komunikacja w modzie i projektowanie marki”.

FASHION FUTURE - finał konkursu dla młodych talentów polskiego rynku mody, którego główną nagrodą jest stypendium na cykl kształcenia na wybranej specjalności na studiach licencjackich w VIAMODA Szkole Wyższej.

Branżowa część VIAMODA TREND UP, czyli VIAMODA SCIENCE UPCOMING 2020 odbędzie się we wnętrzach Hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim. Podczas konferencji traktującej o przyszłości sektora FASHION spotkają się wybitne osobowości profesjonalnego świata mody - naukowcy, projektanci, rynkowi fachowcy, producenci i sprzedawcy, przedstawiciele mediów i przemysłu mody. Dyskusja będąca głosem branżowych autorytetów będzie podstawą wypracowania opinii o faktycznym stanie sektora oraz jego mocnych i słabych stronach, w szczególności czekających nas wyzwań w dobie nowej rzeczywistości na światowych rynkach.

Konferencji VIAMODA SCIENCE UPCOMING 2020 będzie towarzyszyła debata: „Przyszłość edukacji dla branży mody” poświęcona problemom odpowiedniego kształcenia fachowców, której organizatorem i gospoderzem będzie Sektorowa Rada ds. Kompetencji "Moda i innowacyjne tekstylia".

Sektorowa Rada ds. Kompetencji "Moda i innowacyjne tekstylia"

15 CZERWCA 2020  SAVE THE DATE !

Główny partner medialny
Znalezione obrazy dla zapytania: radio eska